Percepcja szczęścia, to znaczy prostota

Te chude nóżki, które co rano biegną do kuchni, żeby stanąć obok tych grubszych i wyższych i zmielić kawę. Ten głosik, w towarzystwie radosnego uśmiechu: “Mamo chodź popachnić”. Ta niespiesznie pita kawa i ten Gość, który ją podaje. To wystarczy, żeby podpisać deklarację: KOCHAM ŻYCIE! A to dopiero początek… 🙂

Bo… potem wsiadam do samochodu i za pół godziny jestem w miejscu, gdzie wpadam na kilogramy/kilometry/KILOE-N-D-O-R-F-I-N-Y tkanin. I multiplikują się myśli i piszę do Marzeny, żeby mi przypomniała co miałam uszyć jak skończę TĘ KASZMIROWĄ BLUZKĘ. Bo ja już zapomniałam, bo już coś innego chcę, najlepiej wszystko razem i teraz. Tak, rację ma ten Gość od kawy, że wszystko i teraz. Ale uczę się cierpliwości i Marzena to potwierdzi. Nie siedzę już też w pracowni z podgiętą pod tyłkiem nogą. Tego też się nauczyłam. To też Marzena potwierdzi. A potem jak biegam wśród tych potężnie ogromnych i przeciążonych regałów, gdzie jak się zmruży oczy to wszystko się zlewa i robi się jeszcze bardziej kolorowo, ale i mniej wyraźnie, bo nie wiem na czym skupić wzrok, czego dotknąć najpierw, bo Pan mówi, że TEN WARKOCZ PRADY… i już zapominam co ten warkocz prady, bo jestem już na wełnie parzonej i czuję jak parzy mi się głowa, bo zwoje w mózgu się palą od tego myślenia i tych inspiracji i jeszcze ta FUKSJA, że… chyba oszaleję.

A potem otwieram Fejsbuka a tam jakiś fanpejdżcośtam się pyta jaki wyraz mi się rzuca w oko i co widzę? L U C K Y!!! Jakże ten obrazek przypomina mozaikę tkanin dziś nabytych!

Także tak, jestem SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM! I KOCHAM ŻYCIE! A w życiu zawiera się SZYCIE!

A wszystko zaczyna się od dobrego poranka z moimi najukochańszymi facetami <3 <3 <3.

4 thoughts on “Percepcja szczęścia, to znaczy prostota

  1. Najważniejsze to doceniać co się ma i robić w życiu to, co się kocha 😀
    Dodatkowo mając obok siebie kochane osoby, nie ma nic lepszego i piękniejszego!

    Życzę dalszych sukcesów i abyś zawsze była taka szczęśliwa! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *